• 1
image szczegóły

Paulina Kościelak

Trener
image szczegóły

Bartosz Kuhl

Trener
image szczegóły

Dorota Graban

Recepcja
image szczegóły

Anna Dziemiańczyk

Recepcja
 

Kadra

image

Paulina Kościelak

Trener

Jestem instruktorem siłowni i trenerem personalnym. Tytuł zdobyłam w Międzynarodowej szkole PROFIFITNESS SCHOOL. Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem zaczynając od biegania po kajakarstwo klasyczne. Interesuję się stretchingiem oraz nowoczesnymi formami treningowymi. Podczas prowadzenia zajęć stawiam na wesołą i relaksująca atmosferę, głównym celem jest zarażenie sympatią i miłością do aktywności.

 

 

 

image

Bartosz Kuhl

Trener

Jestem trenerem personalnym oraz gym instruktorem. Uprawnienia te zdobyłem w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych szkół dla trenerów i instruktorów w Europie - Profi Fitness School. Uczelnia ta posiada certyfikaty międzynarodowe stowarzyszenia REPS a jej absolwenci mają pełne uprawnienia do wykonywania zawodu na terenie całej unii europejskiej. Jestem również zapalonym sportowcem i czynnym zawodnikiem biorącym udział w amatorskich zawodach sportowych. Mam wieloletnie doświadczenie trenerskie zarówno z klientami indywidualnymi jak zajęciach grupowych. Współpracuje z wieloma osobami,dorosłymi i małoletnimi,mężczyznami i kobietami o zróżnicowanym stopniu zaawansowania treningowego, uprawiających różne dyscypliny sportu. Moje kompetencje wybiegają ponad wiedzę z tytułu kształtowania sylwetki czy odpowiedniego bilansowania diety, zajmuje się także treningiem funkcjonalnym który poza kształtowaniem wymarzonej sylwetki pomoże Ci być sprawnym , motorycznym i przede wszystkim zdrowym. Zapraszam do współpracy 502 420 117

  

 

 

image

Dorota Graban

Recepcja

Jestem osobą gadatliwą i uśmiechniętą. Nuda jest mi obca, gdyż zawsze staram się w kreatywny sposób wykorzystać swój czas. W wolnych chwilach lubię obejrzeć dobry film.

Życiowe motto: "Uśmiech - sposób na akceptację życia".

 

 

 

image

Anna Dziemiańczyk

Recepcja

Jestem osobą uśmiechniętą i pełną empatii, lubię kontakt z ludźmi. Praca którą wykonuję pozwala na utrzymanie bezpośrednich kontaktów z klientami często poznania i zaprzyjażnienia się. Wolny czas spędzam z najbliższymi.

Życiowe motto: "Nigdy nie mów nigdy".