• 1

Oferta

Zapraszamy

Nowa i nowoczesna siłownia i fitness.

Dostępna 7 dni w tygodniu

Poniedziałek 8:00 - 21:00
Wtorek 8:00 - 21:00
Środa 8:00 - 21:00
Czwartek 8:00 - 21:00
Piątek 8:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 16:00
Niedziela 9:00 - 16:00

Stworzyliśmy miejsce do treningów i ćwiczeń z myślą o ludziach propagujących aktywne spędzanie wolnego czasu, ceniących sobie dobre samopoczucie, dbających o formę i zdrowie. Zależy nam na tym, aby nasi klienci poza wykonaniem efektywnego treningu, miło spędzili czas podczas pobytu w naszym klubie.

Zapraszamy wszystkich: aktywnych i początkujących, starszych i młodszych, kobiety i mężczyzn.

Klub posiada cztery strefy, które zapewnią komfort i swobodę w doborze ćwiczeń.

Do dyspozycji Państwa są trenerzy, każdy otrzymuje szafkę, ręcznik, wodę mineralną oraz dostęp do natrysków.

Strefa siłowa:

Przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wyposażona w kilkustanowiskowe urządzenia do ćwiczeń siłowych, możliwość pracy nad ciałem w komfortowych warunkach. W strefie siłowej nie brakuje wolnych ciężarów, których zaletą podczas ćwiczeń jest zaangażowanie mięśni stabilizujących i szybszy wzrost siły. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, by zrobić efektywny trening.

Strefa cardio:

Oddajemy do Państwa dyspozycji strefę cardio składającą się z 5 bieżni, stepera, obritreka oraz 2 rowerów spinningowych. W tej strefie mogą Państwo popracować nad wydolnością organizmu i spalać kalorie. Urządzenia cardio znakomicie sprawdzają się jako forma rozgrzewki przed treningiem siłowym oraz jako reduktor tkanki tłuszczowej i znakomity sposób na dotlenienie mięśni po treningu siłowym. Stanowią również znakomitą alternatywę dla biegów na świeżym powietrzu. Zapraszamy do przekonania się na własnej skórze.

Power plate:

To urządzenia wielofunkcyjne, mogące być wykorzystywane do różnych celów treningowych. Ich główną zaletą jest wibrująca platforma, która zmusza nasze mięśnie do ciągłego utrzymania napięcia mięśniowego. Fakt ten sprawia, iż wykonywane na niej ćwiczenia są bardzo efektywne. Warto również zaznaczyć, że dzięki dużej intensywności i natężeniu skorczów mięśniowych możemy wykonać efektywny trening w 15 minut. Power Plate stanowi alternatywę dla wolnych ciężarów, które obciążają nasze stawy, dlatego sprawdza się idealnie w rechabilitacji, zajęciach dla kobiet, osób starszych i wszystkich innych, którzy z jakiś względów nie chcą obciążać swoich stawów wzmacniając przy tym mięśnie.
Posiadamy 8 sztuk Power Plate, na tych urządzeniach odbywają się również zajęcia grupowe.

Brama Crossfit:

Jest to brama wielofunkcyjna, która cieszy się dużą popularnością i uznaniem wśród ludzi wykonujących treningi Crossfitowe. Może nam posłużyć jako drążek do podciągania, jako stanowisko do treningu na linach trx czy też spełniać rolę stojaków pod sztangę. Jej wielofuncjonalność i prostota sprawiają, że może być wykorzystywana na te wszystkie sposoby jednocześnie. Umożliwia to trening 6 osób na tym urządzeniu w tym samym czasie.